:::: MENU ::::

Správce konfigurace R3 Beta vydáno!!!

Včera na Microsoft Management Summit, Brad Anderson oznámil během jeho z kladnˇ t˘n propuštění ConfigMgr07 R3 Beta. Řízení spotřeby je v jádru verze R3, řeší potřebu, že mnoho organizací musí sledovat a omezit spotřebu energie počítače. Řízení spotřeby R3 ConfigMgr07 využívá funkce řízení spotřeby, integrovaných do systému Windows použít relevantní a konzistentní nastavení počítače v organizaci. Existují tři hlavní komponenty pro řízení spotřeby v ConfigMgr07 R3:

1. Plánování a sledování: řízení spotřeby shromažďuje informace o využití a moc nastavení počítače pro počítače v originace. Zprávy, které umožní správci tato data analyzovat a určit nastavení řízení optimální spotřeby pro počítače.

2. Výkon: Řízení spotřeby umožňuje správci vytvořit plány napájení, které lze aplikovat na sbírky počítačů. Tyto plány napájení konfiguraci nastavení řízení spotřeby systému Windows v počítačích, a různé plány lze nakonfigurovat pro peak a pracovní špičky.

3. Plnění: Po použití plánů napájení do počítačů v organizaci, může správce spustit zprávy k ověření, že byla správně použita nastavení napájení a k výpočtu úspory energie a uhlíku stopu přes kolekce počítačů.

Kromě řízení spotřeby ConfigMgr07 R3 bude poskytovat zákazníkům s rozšířenou podporu pro rozsah a výkon (měřítko 300 K podařilo klientům hierarchie, delta AD objev, dynamickou kolekci aktualizací), jakož i oprávnění dalších schopností pro nasazení operačního systému. Úplný seznam funkcí R3 naleznete na webu Microsoft Connect na stanovišti "Co je nového v R3".

Přejděte na Microsoft Connect dnes a stáhnout ConfigMgr07 R3 Beta. Přečtěte si poznámky k verzi před provedením jakékoli instalace a soubor nápovědy (chm) pro konkrétní nasazení a lepší vedení.


So, what do you think ?